Bedava PubgUc Kazanma Yöntemleri

Bedava PubgUc Kazanma Yöntemleri

 

Dünyanın yüksek miktarda hasılat yapan trend oyunlardan birisi olan Pubg Mobile günümüzde 150 milyon dolardan daha fazla gelir elde etmiş mobil savaş oyunudur. Birçok sanal oyunda olduğu gibi Pubg Mobile oyununda da kendi özel para birimi bulunmaktadır. Oyun içinde bulunan para birimleri Uc ve BP olmak üzere iki şekildedir.

 

PubgMobile Para Birimleri Nasıl Kazanılır?

 

Kendi içerisinde Uc ve BP olarak adlandırılan para birimleri çeşitli şekillerde kazanılabilmektedir. Örneğin ilki olan Uc oyun oynayarak ve görevleri tamamlayarak aynı zamanda bazı seçenekler kullanılarak ücretsiz bir şekilde kazanılabilir. Ancak BP gerçek para harcayarak satın alınması gereken bir para birimi olarak bilinmektedir.

 

Oyuncular Pubg Mobile para birimlerinin para ile satılması sebebiyle ve oyunda daha çok özelliğe sahip olup statü sahibi olma düşünceleri ile Bedava Pubg UC yöntemleri konusunda araştırma yapmaya başlamıştır. İlk zamanlarda oyun içerisinde bazı açıklıklar bulunması sebebiyle hile yapılarak ücretsiz bir şekilde Uc sahip olunduğu biliyordu. Ancak geliştiriciler güncelleme ile bu durumun tamamen önüne geçmiş oldu.

 

Bedava Pubg Uc Nasıl Kazanılır?

 

Hile yapmadan ve hesap kapatılma riski bulunmadan Bedava Pubg UC sahibi olmak mümkün olmaktadır. Bunun için kullanıcılar Google Play kredisini kullanarak doğrudan banka hesabı ile ödeme yapıp Uc sahibi olabilir ya da oyun içi satın alma işlemleri kullanabilirler.

 

Uc para birimi sayesinde Elit pass, kıyafet, kozmetik ürünler ya da araç kaplamaları gibi birçok ürüne sahip olmak mümkündür. Google Play gibi birçok uygulamada ücretsiz bir şekilde Bedava Pubg UC sahibi olmanın yollarından biri olarak biliyor. Bu kapsamda tek yapmak gereken uygulama yüklemek ve sorulara cevap verilerek kazancı pubg Uc para birimine çevirmek olacaktır.

 

Bu konuda kullanılan uygulamalardan birisine örnek verilmek gerekirse Zupee Gold kullanıcılarına ücretsiz bir şekilde üye olmalarını ve sorular sormaları karşılığında kazanç elde etmelerini sağlıyor. Bu kazançları kullanıcılar pubg Mobile para birimi olan Uc’a çevirerek istedikleri tüm ürünleri kolaylıkla alabilmektedir. Böylelikle yasa dışı yollar kullanılmadan rahat bir şekilde Pubg Uc sahibi olmak mümkündür.