Hediye internet kampanyaları

Çeşitli Operatörlerin Sunduğu Bedava İnternet Kampanyaları

İnternet hayatımızın her alanında ihtiyaç duyduğumuz bir teknolojidir. Özellikle internet servis sağlayıcılarının sundukları hizmetlerde yaşanan ilerlemeler ile birlikte hem bant genişliği anlamında hem de kullanılan internet boyutu hakkında ilerlemeler yaşanmıştır.

Gerek 4,5 G teknolojisinin gerekse de servis sağlayıcıların sunduğu hizmetler ile internet artık insanlar için yetersiz gelmektedir. Eskiden video izlemek çoğu kişi için lüks iken, günümüzde çok sayıda insan cep telefonlarından film ya da dizi izlemektedir.

Kullanılan internet miktarının artması insanların her gün daha fazla internete ihtiyaç duymasına neden olmuştur. Bu nedenle de internet servis sağlayıcıları farklı kampanyalar ile müşterilerin internet hizmetlerini yerine getirmeye çalışmaktadır. Ücretsiz internet kampanyaları ile müşterilerin ihtiyaç duyduğu internet ihtiyacı karşılanabilmektedir. Müşteriler yetmeyen internet paketleri nedeni ile ücretsiz internet paketleri talep etmektedir.

Talep Doğrultusunda Kampanya Çeşitleri

Ülkemizde gerek mobil müşterilerin beklentileri aşamasında gerekse de ev ve işyeri interneti ihtiyaçlarının karşılanması aşamasında hizmet veren birçok internet firması vardır. Mobil kullanıcılar için hizmet veren firmalar Turkcell, Vodafone, Türk Telekom şeklindedir. Bu mobil servis sağlayıcıları ülkemiz nüfusunun nerede ise tamamını internet servislerine ulaştırarak önemli bir görevi yerine getirmektedir.

Bu mobil operatörler insanların internete daha çok girebilmesi için kimi zaman ücretsiz internet hediyeleri sunmakla birlikte aynı zamanda cazip ödeme koşulları ile de müşterilerin internete girmesine imkân tanımaktadır. İnternet kullanıcıları ücretsiz internet ve bedava internet kampanyalarından haberdar olmak için mobil servis sağlayıcıların hediye, özendirme ve indirimli internet paketlerini tercih etmektedirler.

Ücretsiz İnternet Kampanyaları

Ücretsiz internet kampanyaları sayesinde mobil ağ kullanıcılarının internete gönül rahatlığı ile girmesi sağlanmaktadır. Bunun yanı sıra internet için mobil servis sağlayıcıları kendi uygulamaları üzerinden müşterilerin belirli periyodlar ile ücretsiz internet kazanmalarına yardımcı olmaktadırlar. Bazı operatörler yeni gelen müşterilerine cazip teklifler sunarak ücretsiz ya da hediye internet de sunabilmektedir.

Genel olarak bakıldığında ücretsiz internet ve özendirme ürünleri mobil operatörlerin kendi müşterilerini ilgilendirdiği gibi diğer operatördeki kişileri de ilgilendirmektedir. Aynı zamanda mobil operatörlerden bağımsız olarak çeşitli firmalar ya da markalar özendirme kampanyaları ile müşterilerinin ücretsiz internet paketleri kazanmasına imkan tanımaktadır. Bu tür kampanyalardan yararlanmak için internette bedava internet kampanyaları hakkında bilgi veren sayfalara bakmak ya da mobil servis sağlayıcıların internet sayfalarını takip etmek gerekmektedir.

Turkcell Bedava İnternet

Turkcell bedava internet konusunda en bonkör mobil ağlardan birisidir. Turkcell’ in sunduğu hizmetler arasında kendi müşterilerine sunduğu hizmetlerin yanı sıra yeni gelenler için sunulan mobil internet kampanyaları da dikkat çekiyor. Farklı özelliklere sahip çeşitli kampanyalar ile internet hizmeti kazanmak Turkcell ile gayet kolay.

Turkcell kendi müşterilerine sunduğu biz ekip kur özelliği ile müşterilerin kendi aralarında ekip kurması ve bunun sonucunda da bedava internet kazanmasını sağlıyor. En az 2 en fazla 5 kişilik gruplar halinde kurulan bu ekipler arasında konuşmalar ücretsiz olurken aynı zamanda her üye aylık 1 GB internet kazanabiliyor.  Turkcell üyeleri aynı zamanda BİP kanalı üzerinden bedava internet kazanabiliyorlar. Turkcell BİP kanalı üzerinden diğer BİP üyesi arkadaşlarını arayan Turkcell müşterileri bedava internet kazanabiliyor.

Turkcell müşterileri aynı zamanda BIP kanalı üzerinden keşfet noktalarını keşfederek de bedava internet kazanabiliyorlar. Turkcell müşterileri sürpriz noktalar keşfederek kolaylıkla ücretsiz internet kazanabiliyorlar. Aynı zamanda Turkcell müşterileri tarife değişikliklerinde de ücretsiz internet kazanabiliyorlar. Joker hediyeler kapsamında verilen bu hediyeler ile ücretsiz internetin keyfini çıkarmak da mümkün. Haftalık 2 GB kadar ücretsiz internet kazanmak bu yolla mümkündür.

Turkcell’e yeni gelen müşterilerin de internet kazanabilmesi mümkün oluyor. Bu kapsamda internet ortamından başvuru yaparak bu kampanyadan yararlanabilmek mümkün hale geliyor. Yeni müşteri olmak isteyen cep telefonu kullanıcıları 4 ay süre ile 2 GB internet kazanabiliyorlar. Bu kampanyadan yararlanabilmek için yapılması gereken tek şey başvuruyu dijital ortam üzerinden gerçekleştirmek olacaktır.

Mobil operatörler kendi uygulamaları üzerinden de internet hakkı veriyorlar. Turkcell salla kazan özelliği ile kendi müşterilerinin internet ve çeşitli hediyeler kazanmasına imkan tanıyor. Salla kazan uygulamasını telefonunuza kurarak kolay bir şekilde hediye internetleri ve diğer özendirme ürünlerini kazanmak oldukça kolaydır.

Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom ülkemizde yaygın olarak kullanılan bir mobil servis sağlayıcısıdır. Diğer mobil firmaları gibi Türk Telekom da internet konusunda çeşitli hizmetler veriyor. Gerek yeni gelen müşteriler gerekse de mevcut Türk Telekom müşterileri çeşitli kampanyalar ile ücretsiz internet paketleri kazanabiliyorlar.

Türk Telekom mor hediye kapsamında müşterilerine her ay 1 GB internet hediyesi veriyor. Bu hediye kapsamında Türk Telekom müşterilerinin faturasız hatlarına 25 TL yüklemeleri yeterli geliyor. Mor hediye kapsamında bu kampanyadan her ay yararlanmak mümkün oluyor.

Türk Telekom yine kendi müşterilerin 50 TL ve üzeri yüklemelerde hediye olarak 5 GB kadar internet kazanabiliyorlar. Bu kampanyadan yararlanabilmek için HEDİYE İNTERNET yazarak 5555 no’lu numaraya mesaj göndermek yeterli geliyor. Bu kampanyadan 1 sene içerisinde 5 kez kadar yararlanmak mümkün olabiliyor. Türk Telekom kendi müşterilerinin yanı sıra diğer operatör müşterilerine de ücretsiz internet veriyor. Aynı zamanda Türk Telekom üzerinden çeşitli platformlarda kullanılmak üzere internet paketlerini indirimli ya da ücretsiz olarak elde etmek de mümkün.

Türk Telekom müşterileri aynı zamanda kendi operatörleri içerisinde tarife değişikliği yaparak da ücretsiz internet kazanabiliyorlar. Türk Telekom Prime tarifelerine geçmek isteyen müşteriler kendilerine uygun Prime tarifelerine geçiş yaparak bedava internet kazanabiliyorlar. Üstelik Prime tarifelerine geçenlere 3 ay süre ile 30 GB internet kazanabilme hakkı da verilmektedir. Bu kampanyadan yararlanabilmek için PRIME HEDİYE yazarak 5555’e mesaj atarak bu bedava internetten yararlanmak da mümkün hale geliyor.

Vodafone Bedava İnternet

Bedava internet alabileceğiniz 3 operatör ise Vodafone. Vodafone sadece Türkiye’de değil aynı zamanda yurtdışında da hizmet veren bir mobil operatör olarak öne çıkıyor. Ülkemizde gerek kendi müşterilerine gerekse de yeni gelen diğer mobil operatör müşterilerine ücretsiz internet vererek insanların doya doya internete girmesine yardımcı oluyor.

Eğer Vodafone müşterisi iseniz bu durumda Vodafone hediye çarkı uygulamasını kullanarak ücretsiz internet kazanabiliyorsunuz. Ücretsiz internet kazanabilmek için Vodafone Yanımda uygulamasını indirerek telefonunuza kurmanız gerekiyor. Uygulamanızı telefonunuza kurduktan sonra yapmanız gereken uygulama içerisinde yer alan hediye çarkını çevirerek bedava internet kazanmak olacaktır. Haftada bir kez olmak üzere bu hediye kampanyasından yararlanabilmeniz mümkün.

Vodafone kendi müşterileri dışında yeni gelen müşteriler için de ücretsiz internet veriyor. Yeni gelen ve başvurularını internet üzerinden gerçekleştiren mobil kullanıcılar, kendilerine uygun paketleri seçerek Vodafone üyesi olmanın yanı sıra aynı zamanda 3 ay boyunca ücretsiz olarak kullanabilecekleri 6 GB internet kazanabiliyorlar.

Vodafone aynı zamanda arkadaşlarınız üzerinden de ücretsiz internet kazanabilmenize imkan tanıyor. Vodafone üyesi yaptığınız her mobil müşteri sayesinde ücretsiz olarak 15 GB internet kazanabiliyorsunuz. Bu kampanyada belirli bir sınır bulunmuyor. Ne kadar çok arkadaşınız Vodafone üyesi yaparsanız o kadar çok bedava internet kazanabiliyorsunuz. Vodafone aynı zamanda mobil müşterilerini e faturaya teşvik etmek ve çevreye katkıda bulunmak için de ücretsiz internet veriyor. Bu ücretsiz internet kampanyalarından faydalanabilmek için faturanızın elektronik olmasına onay vermeniz gerekiyor. Bunun karşılığında aylık 1 GB internet kazanabiliyorsunuz.